Заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини

Щорічно, 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Цю традицію було започатковано  ще 1954 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Основною метою цього заходу є забезпечення добробуту дітей у всьому світі, а також захист їхніх прав.

Так, 20 листопада 1959 року Генеральна асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

20 листопада 2019 року фахівці Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Сучасний стан прав дитини: роль батьків, суспільства та держави у підготовці дітей до майбутнього».

Мета заходу –  залучення широкої громадськості та урядових установ до реалізації ініціатив із забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Круглий стіл проходив за ініціативи Міжнародного культурного центру «Сяйво» за адресою м. Київ, вул.Саксаганського,3.

Програму заходів, приурочених до Всесвітнього дня дитини продовжили святковий концерт за участі талановитих дітей та творчі майстер-класи в Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Партнерами заходу виступили: Київська міська державна адміністрація, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Київський Палац дітей та юнацтва, Громадська організація  «Центр соціальної допомоги «Дорогою добра» та фундації, що координує соціальний проект «Дива трапляються».

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*