Всеобуч для батьків «Батьківські зустрічі»

29 жовтня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» спільно з ГО «Жіноче об’єднання «Єдність» провів чергову зустріч всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі».

Галина Козлова – Голова ГО «Жіноче об’єднання «Єдність», розповіла учасникам про таке ганебне явище нашого сьогодення, як домашнє насильство. Акцент був зроблений на тому, як запобігати домашньому насильству, в тому числі і стосовно дітей, як зрозуміти причини насильства та його прикрі наслідки. А ще, як важливо допомагати людям, які потрапили в пастку домашнього насильства.Адже, кожного року більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства саме у своїх родинах.

Тетяна Гуденко – психолог, начальник відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім», розказала як важливо не допускати емоційне насильство по відношенню до дітей, повідомила про найпоширеніші помилки, яких припускаються батьки у спілкуванні з дітьми та  поділилась практичними порадами, як  запобігати дитячій неслухняності.

Батьки долучилися до активної дискусії, задавали багато питань та наводили приклади з власного життя.

Нагадуємо, що семінари для батьків «Батьківські зустрічі»  проходять щовівторка  о 16.00 в Конференц-залі КМДА (1 поверх ліворуч) за адресою вул. Хрещатик, 36.

Запрошуємо батьків поринути у світ знань про батьківство!

Додаткова інформація за телефоном: 067-776-62-65

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*