Відкрито набір до нової терапевтичної групи підтримки «Жіноче коло»

Запрошуємо до Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» на чергову зустріч «Жіночого кола» – приємно і корисно провести час, збільшити своє коло друзів, розкрити власний творчий потенціал.

          Усім-усім-усім жінкам, що бажають створити щасливу сім’ю, змінити своє життя, схуднути без дієт та отримати новий цікавий досвід!!! БЕЗКОШТОВНО!!!

           Для Вас! Відкрито набір до нової терапевтичної групи підтримки «Жіноче коло».

           Яка наша мета? Гармонізувати стосунки (в парі, в родині, в колективі). Відчути гармонію і баланс в собі. Відновити природну вагу свого тіла. Змінити своє життя.

           Як будемо вирішувати? За допомогою авторської програми Юлії Белінської «Антидієта» – через вирішення важливих життєвих питань: я у стосунках, я і фінанси, моє здоров’я, самопізнання.

            Що будемо робити? Шукати і знаходити причинно-наслідкові зв’язки, вчитися вибачатися і пробачати, дякувати і довіряти, бути щирою, бути собою. Підтримувати учасниць нашого «Жіночого кола» протягом програми.

          Термін програми? 10 місяців.

           Що отримаємо? Позитивні зміни у житті! Розуміння себе, визначення своїх ролей та чіткого плану на майбутнє.

           Які засоби будемо використовувати? Голос, тіло, музичні інструменти, сучасну музику та пісні, мольберти, пензлики, фарби, папір, зошити, ручки.

           Умови участі! Дотримання конфіденційності та правил закритої групи. Готовність відповідати на незручні запитання! Повага до учасників процесу. БЕЗКОШТОВНО!!!

          Коли почали? 14 березня 2019 року.

         Де зустрічаємось? м.Київ, вул. Салютна,11-А КМЦС «Родинний дім».

          Реєстрація обов’язково!

За тел.: 066-313-02-16, 067-722-78-57, 422-10-69.

Юлія Белінська – психолог, педагог, арт-терапевт, музикант, начальник відділу планування та роботи з сім’ями.

Залиште перший коментарь

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*