Відбувся заключний етап Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» присвяченого до Дня Матері

23 травня 2019 року Міністерство освіти і науки України, Культурний центр «Сяйво» та  Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» КМДА  за підтримки Київської міської державної адміністрації провів заключний етап конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» нагородження переможців та лауреатів. Учасником конкурсу могла стати кожна дитина.

Власне, метою проведення конкурсу є підвищення рівня національної свідомості родин; виховання любові до рідного краю у підростаючого покоління; сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму; презентація та популяризація творчості дітей з усіх куточків України.

Тож вітаємо переможців  та номінантів Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» присвяченого до Дня матері.

 Категорія «Малюнок» (учні 1-4 класів)

Переможці

  1. Мацуєва софія – 9 років;
  2. Ямкова Уляна – 7років;
  3. Савчук Анастасія – 8 років;
  4. Ткаченко вероніка – 10 років;
  5. Смелянська Олександра – 9 років;
  6. Камінська Марія – 10 років;

Номінація «Мамина ніжність»

  1. Кудряшова Дар’я – 9 років;
  2. Мальчевська Кароліна – 9 років;
  3. Богнен Дарина – 9 років;

Номінація «Мама і Україна»

  1. Рябченко Віолетта – 10 років;
  2. Лещинська Віра – 10 років;
  3. Пилипенко Злата – 8 років;

Категорія «Малюнок» (учні 5-8 класів)

Переможці

  1. Безкопильна Віра – 14 років;
  2. Вигівський Ярослав – 12 років;
  3. Петуча Наталя – 14 років;
  4. Писарук Олександр – 14 років;
  5. Доценко Ольга – 13 років;
  6. Бондарчук Ірина – 12 років;

Номінація «Мамин захист»

  1. Кожухар Вікторія -14 років;
  2. Андибура Юлія -11 років;
  3. Волошина Софія – 11 років;

Номінація «Моя мама найкраща»

  1. Тітова Валерія – 11 років;
  2. Кочержинський Павло – 13 років;
  3. Романова Марія – 11 років;

Категорія «Малюнок» (учні 9-11 класів)

Переможці

25 Лозько Ольга – 17 років;

26.Круглей Тетяна – 17 років;

27.Краснопортко Яна – 17 років;

28.Стефурак Анастасія – 15 років;

29Посуховська Анастасія – 15 років;

30.Лещенко Яна – 17 років;

Номінація «Моя мама найкраща»

31.Маломен Яна – 15 років;

32.Сухонос Олександр – 15 років;

33.Кухровська Владислава – 16 років;

Номінація «З думкою про мир»

34.Кучерін Богдан – 16 років;

35.Корчинська Тетяна – 15 років;

36.Борминська Олександра – 16 років;

Номінація «Інші техніки»

37.Патер Вікторія – 15 років;

38.прудченко Анна – 8 років;

39.Сантгорєєв Даніїл – 9 років;

40.Раца Ганна – 10 років;

41.Саєнко Анастасія, Гасанов Самір – 15 років

 

Категорія «Лист»(учні 1-4 класи)

Переможці

42.Смелянська Олександра – 9 років;

43.Панасюк Поліна – 8 років;

44.Піскун Максим – 8 років;

45.Хабенко Софія – 9 років;

46.Семеха Марія – 9 років;

47.Кучер Михаїл – 7 років;

Номінація «Лист» (учні 1-4 класи)

48.Гайдукевич Богдан -10 років;

49.Стефаніка Вероніка – 10 років;

50.Якубовська Юлія – 10 років;

Категорія «Лист» (учні 5-8 класи)

Переможці

51.Єфімова Поліна -11 років;

52.Ребрик Іван -11 років;

53.Остроухов Павло 11 років;

54.Богутський Назар -13 років;

55.Сапіч Поліна -11 років;

56.Сочивець Олена – 13 років;

57.Іванюта Анюта -11 років;

58.Карачова Анастасія – 13 років;

59.Ячименський Іван -14 років;

Категорія «Лист» (учні 9-11 класи)

Переможці

60.Цісар Дар’я -17 років;

61.Ламза Григорій – 16 років;

62.Прокопенко Борис – 17 років;

63.Самолюк Марта – 17 років;

64.Хотінець Ігор – 17 років;

65.Дубенюк Юлія – 16 років;

Номінація «Лист» (учні 9-11 класи)

66.Удод Анастасія -15 років;

67.Руснак Діана -16 років;

68.Саар Катерина -17 років

Категорія «Вірш» (учні 1-4 класи)

Переможці

69.Семенов Андрій – 9 років;

70.Колінченко Владислав -10 років;

71.Носенко Віолетта -7 років;

72.Мальований Назар – 9 років;

73.Павленко Данило – 10 років;

74.Кулаківський Святослав – 9 років;

Номінація «Вірш» (учні 1-4 класи)

75.Самосюк Софія – 8 років;

76. Мельник Крістіна – 10 років;

77. Стрембіцька Вікторія – 10 років;

Категорія «Вірш» (учні 5-8 класи)

Переможці

78. Гелих Зореслава -11 років;

79. Костюк Мар’яна -12 років;

80. Казюлін Михайло – 11 років;

81. Мазур Вікторія -14 років;

82. Підлісняк Анна -12 років;

83. Пасічник Надія -12 років;

Номінація «Вірш» (учні 5-8 класи)

84.Олексієнко Назар – 12 років;

85.Мандрикін Станіслав – 14 років;

86.Сисков Ілля – 12 років;

Категорія «Вірш» (учні 9-11 класи)

Переможці

87.Левченко Олександр – 15 років;

88.Міхов Валерій -15 років;

89.Вертиленко Аліна – 16 років;

90.Кульбачна Євгенія -16 років;

91.Шелельо Анастасія -16 років;

92.Подлужна Єва – 16 років;

Номінація «Вірш» (учні 9-11 класи)

93.Дудуш Ганна -17 років;

94.Шиян Поліна – 15 років;

95. Громак Артем – 15 років.

Залиште перший коментарь

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*