Відбувся тренінг для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини»

26 січня 2019 року відбувся тренінг для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини». Захід проходив за участі представників батьківських комітетів навчальних закладів м. Києва в приміщенні Шевченківської РДА м. Києві за адресою вул. Б. Хмельницького, 26/4.

Під час тренінгу, Гуденко Тетяна Іванівна – психолог, начальник відділу з ґендерних питань КМЦС «Родинний дім», ознайомила батьків зі стилями батьківського виховання та основними причинами дитячої неслухняності, а також розповіла про помилки, яких найчастіше припускаються батьки в спілкуванні з дітьми. Учасники тренінгу зробили висновки, що краще дозволити дитині відчути наслідки її поведінки, ніж застосовувати покарання.

Т.в.о. начальника Відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві ДПП Безпальчук Сергій Іванович розповів учасникам тренінгу про організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Програма циклу тренінгів підготовлена в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в партнерстві та за участі фахівців КМЦС «Родинний дім», Головного територіального управління юстиції у м. Києві, КПДЮ, БФ «Карітас-Київ».

З темами та графіком проведення тренінгів можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у м. Києві www.justicekyiv.gov.ua та на сайті КМЦС «Родинний дім». Додаткова інформація: 234-04-90, 422-10-69.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*