Відбувся тренінг для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини»

14 листопада 2019 року відбувся тренінг  для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини».

Захід проходив за участі  представників батьківських комітетів навчальних закладів Деснянського району м. Києва в приміщенні районного Управління освіти за адресою вул. М. Закревського, 15-А.

Гуденко Тетяна Іванівна – психолог, начальник відділу з ґендерних питань КМЦС «Родинний дім»,  розповіла учасникам про діяльність  КМЦС «Родинний дім».  Під час тренінгу батьки дізналися  про основні причини дитячої неслухняності та помилки, яких вони найчастіше припускаються в спілкуванні з дітьми,  ознайомилися зі стилями батьківського виховання та їх впливом на дитину.

Пономарь Олександра – інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві ДПП розповів учасникам тренінгу про організаційно-правові засади запобігання та протидії булінгу, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Програма циклу тренінгів підготовлена в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в партнерстві та за участі фахівців КМЦС «Родинний дім», Головного територіального управління юстиції у м. Києві, КПДЮ, БФ «Карітас-Київ».

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*