Відбувся тренінг для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини»

16травня 2019 року відбувся тренінг для батьків «Що таке психологічне насильство, та як не допустити його по відношенню до дитини». Тренінг проходив за участі представників батьківських комітетів навчальних закладів Дніпровського району м. Києва в приміщенні СЗШ № 99 за адресою вул. Червоноткацька,12.

Під час тренінгу, Гуденко Тетяна Іванівна – психолог, начальник відділу з ґендерних питань КМЦС «Родинний дім», ознайомила учасників тренінгуз діяльністю КМЦС «Родинний дім». Батьки дізналися про основні причини дитячої неслухняності та помилки, яких найчастіше припускаються батьки в спілкуванні з дітьми, ознайомилися зі стилями батьківського виховання. Учасники тренінгу зробили висновки, щокраще дозволити дитині відчути наслідки її неслухняної поведінки, аніж застосовувати покарання.

Начальник Відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві ДПП Безпальчук Сергій Іванович розповів учасникам тренінгу про організаційно-правові засади запобігання та протидії булінгу, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів постраждалих осіб.

Програма циклу тренінгів підготовлена в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в партнерстві та за участі фахівців КМЦС «Родинний дім», Головного територіального управління юстиції у м. Києві, КПДЮ, БФ «Карітас-Київ».

КМЦС «Родинний дім» висловлює подяку директору СЗШ № 99 Собчук Галині Миколаївні та заступнику з виховної роботи Биковець Ользі Миколаївні за співпрацю.

З темами та графіком проведення тренінгів можна ознайомитись на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у м. Києві www.justicekyiv.gov.ua та на сайті КМЦС «Родинний дім». Додаткова інформація: 234-04-90, 422-10-69.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*