Відбувся семінар «Особливості правового регулювання взаємодії учасників освітнього процесу»

20 грудня 2019 рокув конференц-залі Київської міської ради відбувся семінар «Особливості правового регулювання взаємодії учасників освітнього процесу» для слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Семінар провели фахівці відділу з гендерних питань Київського міського центру сім’ї «Родинний дім».

Тетяна Гуденко – начальник відділу з гендерних питань, розповіла про напрями діяльності Центру та заходи щодо протидії та попередження домашнього насильства, які  проводяться фахівцями відділу.

Тетяна Бордуніс – провідний юрисконсульт відділу з гендерних питань,  зробила презентацію на тему «Особливості правового регулювання взаємодії учасників освітнього процесу» в якій висвітлила види відповідальності за порушення законодавства, навела приклади вирішення конфліктних ситуацій та надала відповіді на актуальні питання слухачів щодо взаємодії учасників освітнього процесу в межах правового поля.

Презентація викликала жвавий інтерес. Учасники семінару підкреслили важливість цієї теми. Захід пройшов в дружній та доброзичливій атмосфері.

 

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*