Відбувся семінар-нарада «Відродження сімейних цінностей, як важливий напрямок державної сімейної політики України»

12 вересня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» проводив семінар-нараду  «Відродження сімейних цінностей, як важливий напрямок державної сімейної політики України».

Мета заходу: підняття іміджу сім’ї, привернення уваги громадськості до питань сім’ї, обговорення дієвих шляхів ефективної комунікації та взаємодії влади з громадою в реалізації держаної сімейної політики України.

Цільова аудиторія: представники влади та громади, члени громадських організацій, у тому числі багатодітних родин, молодь м. Києва.

Виступи спікерів були змістовними і дієвими:

Козлова Галина Михайлівна – директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», Заслужений працівник соціальної сфери, аргументувала вражаючими статистичними даними щодо кількості шлюбів, розлучень, народжуваності та смертності населення, розповідала про причини та наслідки катастрофічного положення сім’ї сьогодення.

Олексій Наумук – заступник начальника Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) виступив з темою «Роль сім’ї, суспільства, держави в недопущенні бездоглядності, безпритульності та насильства щодо дітей», доводив багато прикладів та реалій.

Людмила Порохняк – Гановська – Голова «Національної Ради жінок України», доктор медичних наук, професор, розповіла про дії та шляхи до «Консолідації зусиль громадськості в формуванні відповідального батьківства, сімейних цінностей та нетерпимості до всіх форм насильства».

Адріан Буковинський – провідний експерт з сімейних питань, кандидат філософських наук, президент Фонду «Сім’я» закликав молодь: «Бути співтворцями майбутнього ваших дітей! Міцна сім’я – фундамент процвітаючої України!», розгортаючи тему «Сім’я,  як соціокультурний феномен в Україні», розповів про дієву авторську програму «Основи сім’ї» для школярів 10-11 класів.

Оксана Матвійчук – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, надихнула присутніх прикладами літературної спадщини на тему виховання в сім’ї  та розповіла про «Освітньо-виховний потенціал дозвілля: від народних традицій до сучасності».

Тетяна Микита – заступник директора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, в контексті теми «Важливість інформаційного простору в формуванні сімейних цінностей» навела цікаві приклади теле-проектів (напр., «Хата на тата»), розповіла про гендерні стереотипи, про нові навчальні програми для журналістів.

Юлія Белінська – психолог, педагог, начальник відділу планування та роботи з сім’ями КМЦС «Родинний дім» висвітлила аналіз опитування «Сімейні традиції та дозвілля», зауважила на результатах щодо ЗМІ, як важливого компоненту у формуванні свідомості молоді у відношенні будування гармонійних стосунків в родині. Представила програму з підготовки молоді до подружнього життя «Щаслива сім’я».

Марія Кузнєцова – професійна художниця, соціальний педагог КМЦС «Родинний дім» презентувала новий майстер-клас «Родинний герб, як оберіг української сім’ї».

Козлова Галина Михайлівна – директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», анонсувала програму всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі», що стартує 17 вересня 2019 о 16.00.

Запрошуємо усіх батьків 17 вересня 2019 о 16.00 дізнатися більше про виховання дітей та підлітків, стати власником секретів щасливого батьківства. Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Конференц-зал КМДА (1 поверх ліворуч).

Додаткова інформація за телефоном: 067-776-62-65

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*