Відбувся семінар-нарада «Протидія домашньому насильству: консолідація зусиль в допомозі постраждалим особам».

17 травня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київради (КМДА) провів семінар-нараду «Протидія домашньому насильству: консолідація зусиль в допомозі постраждалим особам».

Семінар-нарада проходив у конференц-залі Київської міської державної адміністрації за адресою вул. Хрещатик, 36.

Мета заходу: запобігання домашньому насильству та привернення уваги громадськості до проблем насильства за ознакою статі.

Учасниками семінару-наради були представники влади, державних установ та громадських організацій.

Під час семінару-наради начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра розповів про систему соціальних та спеціальних заходів органів державної влади спрямованих на усунення умов, які спричиняють домашнє насильство.

Директор КМЦС «Родинний дім» Галина Козлова розповіла учасникам заходу про досвід роботи Центру з питань недопущення проявів насильства за ознакою статі та надання первинної психологічної та юридичної допомоги жертвам домашнього насильства.

Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко розповів про діяльність Центрів безоплатної вторинної допомоги та послуги особам постраждалим від домашнього насильства, які надають фахівці Центрів.

Керівник апарату урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Кабінету міністрів України Надія Зосімова ознайомила учасників заходу із діяльністю Урядової уповноваженої з ґендерних питань щодо попередження ґендерно зумовленого насильства та співпрацю з громадськими та державними секторами в цій сфері.

Також під час заходу була презентована арт-терапевтична програма КМЦС «Родинний дім» «Терапія через мистецтво» для осіб, які постраждали від домашнього насильства або опинились в групі ризику і потребують професійної допомоги. По завершенню відбулося жваве обговорення щодо шляхів реалізації даної програми.

Також, учасники семінару-наради мали можливість ознайомитися з виставкою арт-терапевтичних робіт осіб постраждалих від домашнього насильства.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*