Відбулося засідання журі Х міського конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей»

5 грудня 2019  року в приміщенні Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» відбулося засідання  журі  Х міського конкурсу дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей», під час якого були визначені переможці у чотирьох вікових категоріях:  I) 3-6,  II) 7-10,  III) 11-15,  IV) 16-18 років.

До складу конкурсного журі увійшли художники, громадські діячі та активісти, поважні особи.Обговорення було жваве та емоційне. Визначити найкращі  роботи було досить складно. Адже,  цього року для участі в конкурсі було подано майже 500 чудових малюнків, в яких діти  виразили  своє непримиренне ставлення до насильства в  усіх його формах та проявах і зобразити мрії та бажання жити у світі вільному від насильства.

Отже, засідання конкурсного журі відбулося, переможців визначено.  Їх імена будуть оголошені  під час церемонії нагородження, яка  відбудеться  10 грудня 2019 року о 15.00 в Колонній залі Київської міської адміністрації (вул.  Хрещатик, 36). На учасників святкового заходу чекають вітальні слова, концертні номери, призи та подарунки.

Нагадуємо, що  ознайомитися з  конкурсними роботами можна на виставці,  яка проходить з 4 по 14 грудня 2019 року в приміщенні Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія», за адресою вул. Льва Толстого, 49.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*