Відбулося урочисте нагородження переможців!

24 серпня 2018 року о 13.00 на «Співочому полі» відбувся заключний етап конкурсу творчих робіт родин столиці на тему: «Україна – держава моя» – урочисте нагородження переможців. Конкурсні роботи були висвітлені глядачам на великому екрані у формі слайд-шоу.

Протягом дня від Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» працювали інформаційно-презентаційні та арт-майданчики з творчими майстер-класами для дітей та батьків від професійних майстринь, інтелектуальні та активні розваги.

В конкурсі взяли участь понад 50 родин м. Києва (у тому числі багатодітні родини; родини, що виховують дітей-інвалідів; родини, рідні яких знаходяться в зоні АТО; родини внутрішньо переміщені зі східних областей України), які запропонували біля 400 конкурсних робіт.

Конкурсні роботи висвітлюють тему патріотизму, любові до рідного краю та відповідають наступним номінаціям:

• Образотворче мистецтво (живопис, графіка, скульптура, фотографія);
• Декоративно-прикладне мистецтво (вишивка, кераміка, розпис, твори з дерева, металу, скла, бісероплетіння, текстиль, мереживо, килими, ювелірні вироби, вітражі, мозаїки, петриківський розпис тощо).

Родин-переможців відзначили, як найкращих (1, 2, 3 місце у кожній номінації).

Кожен з нас не залишився осторонь такої важливої події. Адже Україна – це країна, де народ має свою прадавню історію, любить та цінує свою державу, трепетно оберігає сімейні цінності, підтримує родинні звичаї, традиції й гордо втілює їх у творчість та передає у спадок.

Лауреати конкурсу отримали дипломи від Мондриївського Валентина Миколайовича – заступника голови Київської міської державної адміністрації, а це:

В номінації Образотворче мистецтво:

І місце – Родина Єжелих – Дік
ІІ місце – Родина Белінських – Пльоток
ІІІ місце – Родина Кустовських

В номінації Декоративно-прикладне мистецтво:

І місце – Родина Прокопчук
ІІ місце – Родина Місюри
ІІІ місце 1) Родина Дерлеменко, 2) Родина Корнієнко.

Щороку відзначає учасників конкурсу Старостенко Ганна Вікторівна – голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та. Цього разу це були: найстарша учасниця, якій виповнилося 88 років – пані Берта Дік та троє наймолодших конкурсантів, що мають лише по 4 рочки, а вже створюють неповторні захопливі роботи.

Окремих учасників особисто відзначив депутат Київради 7-го скликання, художник, громадський діяч – Федоренко Ігор Петрович, який входить до складу поважного конкурсного журі. Виступив з вітальним словом та поділився теплими враженнями від конкурсу з учасниками та гостями заходу, побажав натхнення митцям та майбутніх перемог.

З надихаючою промовою про головну мету та задачі конкурсу «Україна – держава моя», що полягає у збереженні родинних звичаїв і традицій, приверненні уваги громадськості до іміджу української сім’ї та підняття його на вищий рівень, звернулася до родин та усіх гостей , що святкували з нами День незалежності України директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», заслужений працівник соціальної сфери України – Козлова Галина Михайлівна.

З вітаннями виступали голови міських та міжнародних громадських організацій: голова правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», Мама – героїня – Коцеба Тетяна Юріївна, заступник головного редактора Всеукраїнської газети «Справи сімейні, член Національної спілки журналістів України – Грабовенко Людмила Іванівна, голова громадської організації “Союз «Золотий вік України» – Баранова Яна Вікторівна.

Ми щиро вдячні нашим постійним партнерам, завдяки яким переможці та учасники конкурсу отримали подарунки: Центр народознавства «Козак Мамай», мережа кінотеатрів «Мультіплекс», ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», ТМ «Ласунка», корпорація «Оболонь», Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», інформаційний партнер – Всеукраїнська газета «Справи Сімейні, ГО «Союз «Золотий вік України».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*