Відбулося перше заняття за програмою «Тарапія через мистецтво»

26 листопда 2019 року відбулося перше заняття за програмою з арт-терапії для жінок м.Києва «Тарапія через мистецтво».

Тема «Емоційне вигоряння». Робота над темою – художнє зображення емоційного стану в стилі експресії. Познайомилися з викликами часу і роботами Едварда Мунка, відкривали серця, перевтілювали невиражені емоції в живі картини, знаходили ресурси і відчували новий ресурсний стан.

Емоційне вигоряння – це симптом нашого часу. Цей стан виснаження, яке призводить до паралічу наших сил, почуттів і супроводжується втратою радості по відношенню до життя. У наш час випадки синдрому вигоряння частішають. Це стосується не тільки соціальних професій, для яких синдром вигоряння був характерний раніше, а також особистого життя людини. Поширенню синдрому вигоряння сприяє наша епоха – час досягнень, споживання, нового матеріалізму, розваг і отримання задоволення від життя. Це час, коли ми експлуатуємо самі і дозволяємо себе експлуатувати. Тож кожна сучасна жінка може потрапити у пастку емоційної кризи.

Запрошуємо до «Родинного дому» на заняття з арт-терапії, що проводять психолог Центру – Дар’я Проскуренко і професійна художниця, соціальний педагог – Марія Кузнєцова.

Відповідальна особа – Белінська Юлія Миколаївна – начальник відділу планування та роботи з сім’ями.

Записатися на програму та отримати інформацію можете за номерами телефону: 066-313-02-16, 067-722-78-57 (viber)

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*