Відбулося інформаційно-інтерактивне заняття «Протидія торгівлі людьми» приурочене до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2019 р. Київський міський центр сім’ї  «Родинний дім» провів інформаційно-інтерактивне заняття для учнів старших класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №258 м. Києва, яке було приурочене до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Мета заняття – підвищення рівня обізнаності юнацтва щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми. Учні були ознайомлені з масштабами цього ганебного явища та попереджені про можливі ризики і шляхи втягнення у торгівлю людьми; дізналися, як захистити себе та виробили правила безпечної поведінки. «Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!» – під таким основним гаслом пройшов захід.

Заняття пройшло в теплій творчій атмосфері. КМЦС «Родинний дім» висловлює подяку керівництву середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №258 за співпрацю!

Інформаційно-інтерактивне заняття «Протидія торгівлі людьми» провели начальник відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім»  Гуденко Тетяна та психолог відділу з гендерних питань Бородчак Марина.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*