Відбулися творчі майстер-класи «Свіжий подих весни»

У Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім» під час весняних канікул відбулися творчі майстер-класи для дітей та батьків м.Києва «Свіжий подих весни» в рамках проекту центру «Арт-терапевтична майстерня»:

  1. «Історія успіху однієї родини» – культурно-мистецька акція
  2. «Магія весни» – за методикою «Сторітеллінгу»
  3. «Танець як малюнок» – танцювально-рухливого майстер-класу
  4. «Автопортрет» – ізотерапія
  5. Музичне заняття «Елементарний музичний театр»

З 22 по 29 березня 2019 року психологами Центру було організовано і проведено цикл майстер-класів для дітей та батьків м. Києва з метою організації сумісного дозвілля, як запоруки позитивного мікроклімату в сім’ї.

Тож весняні канікули діти почали дуже вмотивовано, відвідавши культурно-мистецьку акцію «Музей успіху однієї родини». Метою акції було познайомити молоде покоління з «Музеєм Кличко», де діти і батьки побачили міцність тіла й духу, отримали мотивацію, щодо здійснення мрій і потреби йти вперед, не зупиняючись на шляху до успіху. Діти із захопленням спостерігали за всім, що відбувалося в музеї та отримали яскраві незабутні враження, зрозуміли, що головне бажання і прагнення досягти мети.

За методикою «Сторітеллінгу» під час майстер-класу «Магія весни» діти розвинули свій творчий потенціал, словниковий запас та уяву, що допоможе їм в майбутньому у написанні творів на вільну тему. Діти імпровізували, позбувалися невпевненості, сором’язливості, дозволяли собі висловлювати власні фантазії, були щирими та веселими.

Підчас танцювально-рухливого майстер-класу  «Танець як малюнок» діти з батьками навчилися передавати реальні та намальовані фігури, що відображали емоції та фізичні стани людини через танцювальні рухи. Це було захопливе та  емоційне заняття, що зблизило учасників та зняло напругу, що так корисно дітям для відпочинку після зимового періоду навчання.

Музичне заняття «Елементарний музичний театр» дуже сподобалося його учасникам: працювали разом, вигадували сценарій, створювали ансамбль, грали та співали, творили та насолоджувалися процесом.

Завжди раді Вам на творчих майстер-класах у Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім», а також запрошуємо на індивідуальні зустрічі з психологами Центру.

Запис за тел.: 422-10-69, 067-722-78-57, 066-313-02-16 – Белінська Юлія Миколаївна, начальник відділу планування та роботи з сім’ями.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*