Відбулися «Батьківські зустрічі»

24 вересня 2019 року відбулася чергова зустріч батьківського всеобучу, що проводить Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».

В камерній атмосфері, ніби в родинному колі, занепокоєні турботами про своїх дітей, мами ділилися власними проблемами, досвідом, хвилюваннями, задавали важливі питання та отримували компетентні відповіді.

Козлова Галина Михайлівна – директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», Заслужений працівник соціальної сфери, глибоко розкрила тему «Педагогічної компетентності батьків». Як мама, і як фахівець соціальної сфери з великим досвідом, говорила про важливі речі: як потрібно знаходити час для дитини, адже дитина не може почуватися щасливою без участі батьків; як важливо пізнавати свою дитину; вчитися свідомо будувати стосунки з дитиною; як діє системність в вихованні; чому потрібно виховувати самостійність у дитини; як і чому виникають конфлікти інтересів; як навчитися слухати і чути дитину, розуміти її психологічні стани; важливість соціалізації – підготовки до дорослого життя; фінансова грамотність; віра і довіра – чому ми не віримо нашим дітям і як це впливає на подальші стосунки; робити добрі справи разом – запорука щасливого майбутнього в сім’ї та соціумі. Багато прикладів було проілюстровано з народної педагогіки.

Батьки були активними, вмотивованими, включеними в процес, долучилися до опитування та отримали ресурсний стан до нової сходинки виховного процесу в сім’ї.

Нагадуємо, що семінари з всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі» проходять з 17 вересня 2019 року щовівторка о 16.00 у конференц-залі КМДА за адресою вул. Хрещатик, 36.

Запрошуємо усіх бажаючих, у тому числі майбутніх батьків, молодь м. Києва  відвідувати цікаві семінари та брати активну участь у живих діалогах.

Координатор заходу: Белінська Юлія Миколаївна – начальник відділу планування та роботи з сім’ями,  м.т. 067-722-78-57, 066-313-02-16.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*