Відбулася зустріч в рамках соціально-освітньої програми «Обізнані батьки – щасливі діти» з представниками громади м. Києва

17 вересня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» провів зустріч з представниками громади м. Києва  в рамках соціально-освітньої програми «Обізнані батьки – щасливі діти». Зустріч проходила в Конференц-залі Київської міської державної адміністрації.

Учасники зустрічі – представники громади, працівники навчальних закладів, викладачі та студенти педагогічних факультетів вищих навчальних закладів м. Києва.

Під час зустрічі Козлова Галина Михайлівна – директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» ознайомила учасників з  програмою всеобучу для батьків «Батьківські зустрічі».

Мета програми –  покращення дитячо-батьківських стосунків,підвищення педагогічної компетентності батьків та підняття виховного потенціалу родини.

Адже, найголовніше у житті дитини – це любов до неї  з боку батьків та людей, що її оточують. Важливу роль відіграє і свідоме ставлення до батьківства та грамотність у виконанні своїх батьківських обов’язків.

Отже, запрошуємо батьків поринути у світ знань про батьківство.

Семінаридля батьків «Батьківські зустрічі»  будуть проходити з 24 вересня щовівторка  о 16.00 в Конференц-залі КМДА (1 поверх ліворуч) за адресою вул. Хрещатик, 36.

Додаткова інформація за телефоном: 067-776-62-65

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*