Відбулася культурно-мистецька акція з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю»!

11 травня 2019 року в Парку імені Тараса Шевченка КМЦС «Родинний дім» взяв участь у культурно-мистецькій акції з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю».В цей чудовий весняний день Парк ім. Тараса Шевченка перетворився на територію родинного відпочинку та творчості. Учасники свята мали можливість реалізувати потребу у дозвіллі у різних формах – ігрових, творчих, художньо-прикладних, мистецьких тощо .Всі локації заходу умовно об’єднувались у Родини, які надали кожному учаснику можливість проявити себе та навчитись відпочивати цікаво і корисно разом із членами своєї сім’ї. Свято проводилося із метою пропагування сімейних традицій, формування інституції відповідального батьківства та популяризації організованого спільного сімейного дозвілля.

В рамках заходу виступили з вітальними словами – Хонда Марина Петрівна- Заступник голови Київської міської державної адміністрації та Танцюра Валерій Анатолійович- начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Відбулося нагородження подяками від Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та від мера Києва Віталія Кличка багатодітних родин та дитячий будинок сімейного типу отримав сімейний автомобіль.

КМЦС «Родинний дім» підготував для родин міста Києва унікальну можливість:

-отримати індивідуальну консультацію юриста та психологів Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» щодо гармонізації родинних стосунків та створення емоційно-сприятливої атмосфери в сім’ї;
-ознайомитись з діяльністю Київського міського центру сім’ї «Родинний дім»;
-прийняти участь у творчому майстер-класі для дітей і батьків «Родинна листівка»;
-ознайомитися з літературними джерелами щодо покращення дитячо-батьківських стосунків та психологічного розвитку дитини;
-надати пропозиції по вшануванню родин які прожили в шлюбі 45 і більше років;
-в фото-зоні родини мали змогу зробити спільні фото з різноманітними меседжами.
Важливо, коли матеріальні та духовні цінності збалансовано і коли в родинах збережено традицію. Така родина дасть собі раду із багатьма проблемами.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*