Відбулася культурно – мистецька акція «Усім жінкам присвячується»

1 березня 2019 року о 16.00  в Колоній  залі Київської міської державної адміністрації, за адресою вул. Хрещатик 36, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах  дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (КМДА), з ініціативи ГО «Живу в гармонії», провів культурно – мистецьку акцію «Усім жінкам присвячується», приурочену до Міжнародного Дня жінок.

Мета заходу: вшанування жінок, що мають активну громадянську позицію, жінок, які мають статус «Мати-героїня», багатодітних мам, жінок – лідерок та ін.

Важливо зазначити, що загалом в Україні присвоєно звання «Мати-героїня» 1051 жінці, протягом минулого року почесне звання отримали 40 українок, 15 з них по Київській області, зокрема по м. Києву – 11 жінок. Відповідно статистичних даних у м. Києві налічується 14 131   багатодітних сімей, в яких виховують:

Троє дітей – 12181 сімей,

Четверо дітей – 1358 сімей,

П’ятеро дітей – 406 сімей,

Шестеро дітей – 116 сімей,

Семеро дітей – 30 сімей,

Восьмеро дітей – 16 сімей,

Дев’ять дітей – 14 сімей,

Десять та більше дітей – 10 сімей.

Учасниками та учасницями даної акції були жінки зі статусом «Матері – героїні», жінки, що виховують трьох та більше дітей, жінки-лідерки громадського руху, представники державних установ та громадських об’єднань м. Києва. Серед поважних матусь були присутні:

Коцеба Тетяна Юріївна – це жінка, яка поєднує в своєму житті роль дружини, матері п’ятьох дітей та активну громадську діяльність, за фахом історик. З 2006 р. вона займає посаду Голови Правління Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі”, яка за основу  діяльності має збереження сімейних цінностей, здоров’я родини, захист прав жінок і дітей, підтримка творчих сімей, обдарованих дітей, робота з людьми похилого віку та дітьми. За ініціативи Тетяни Юріївни у 2008 році до Дня матері було засновано нагороду “Жінка року”. Щорічно підтримує проект “Тато, мама, я — спортивна сім’я”, приділяє велику увагу дітям дитячих будинків, сиротам та дітям із малозабезпечених сімей і сімей  внутрішньо-переміщених осіб. Має чисельні нагороди, подяки, почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у реалізацію державної політики, розвиток культурного, творчого потенціалу сімей та активну громадську діяльність, надання благодійної допомоги населенню області, яка потребує опіки, за активну життєву позицію, соціально-економічний розвиток міста Києва тощо. Тетяна Юріївна нагороджена Почесною Грамотою Міністерства соціальної політики України за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, нагороджена. Вона член Національної спілки журналістів України, нагороджена почесним знаком за особливі заслуги та золотою медаллю Національної спілки журналістів України. Нагороджена почесними відзнаками Святої праведної Анни 3 ступеня та Святої Великомучениці Варвари.

Мулярчук Любов Костянтинівна. Мама шістьох дітей та щаслива бабуся 13 онуків. Має статус «Мати-героїня». Троє старших дітей також стали багатодітними батьками, наслідуючи взірцевий досвід батьків! Працювала в науково-дослідницькому інституті та коли пішла на пенсію, заснувала ГО «Материнська любов», і ще 10 років працювала заступником голови об’єднання організацій багатодітних сімей  м. Києва, з 2016 року була обрана головою. Активіст, ентузіаст громадського руху багатодітних, має чисельні подяки від державних структур.

Ми низько вклоняємося вам за безмірне терпіння, ніжні руки й гарячі серця. Здоров’я вам і щастя, любі наші!

Ігнатенко Галина Миколаївна – щаслива мама трьох дітей. Всі троє дітей мають вищу освіту. Люблять подорожувати, турпоходи, прогулянки на природі. На громадських засадах разом зі своїми друзями і однодумцями активно займаються очищенням екології природи і прищеплюють це своїм дітям. Галина Миколаївна продовжує займатися спортом. Є кандидатом в майстри спорту з плавання.

Особливістю виховання дітей вважає прищеплення дітям культури поведінки, освіти, здорового способу життя, любові до природи і навколишнього середовища.

Є засновником та секретарем Всеукраїнської організації багатодітних сімей, де безпосередньо займалася проблемами здоров’я багатодітних. На даний час продовжує активно працювати з багатодітними сім’ями.

Ганна Миколаївна Ольховик – мама трьох прекрасних дітей! Засновник і Голова громадської організації «Спілка багатодітних родин «Берегиня». Лідер, бере активну участь в соціальному житті району та дуже багато часу приділяє  громадській роботі. Зокрема всіляко відстоює права багатодітних родин, є ініціатором та організатором багатьох соціальних проектів, що їх втілила в життя  ГО «Берегиня».

Клименко Олена Павлівна – мама 4 хлопчиків та 2 дівчинок, Дітей виховують в сім’ї, де шанують трудово-естетичні моралі, навчають чесності та порядності та любові: до ближнього, до тварин, до природи, до збереження національних та духовних традицій, де особливою увагою є розвиток творчих здібностей дитини. Діти співають, грають на різних музичних інструментах, грають в футбол, ходять на гуртки. Приймають активну участь в різних конкурсах та виставках, нагороджені грамотами та подяками, досягли високих успіхів у навчанні. Олена Павлівна бере активну участь у громадському житті суспільства.

Євдокимова Інна Іванівна – за 20 років подружнього життя народила та виховує пʼятьох красенів – синів. Ця надзвичайна жінка змалечку прищеплює «козакам» людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Її діти є призерами олімпіад, чемпіонатів м. Києва та України, нагороджені багатьма грамотами, подяками, дипломами та кубками.    І це не дивно, тому що Інна Іванівна – досвідчений , творчо-працюючий учитель, яка з вісімнадцяти років працює на освітянській ниві в Деснянському районі столиці.

Сіренко Ірина Анатоліївна – мама 5 хлопчиків та 1 дівчинки, які досягли високих успіхів у навчанні, беруть участі у виставках,  конкурсах та олімпіадах, мають грамоти подяки та нагороди.

Горбачова Людмила Миколаївна – щаслива мама трьох прекрасних доньок і виховує своїх донечок в дусі національних та духовних традицій, де особливою увагою є розвиток творчих здібностей дитини. Донечки малюють, вишивають, грають, ходять на гуртки з прикладного мистецтва.

Данюк Вікторія Володимирівна – мама 4 дітей, бере активну участь у громадському житті суспільства. Родині було присвоєне почесне звання «Сім’я року- 2012» з внесенням до Книги пошани Київської міської державної адміністрації «Сім’я – золотий фонд м. Києва», що є зразком для багатьох інших родин в місті Києві.

Місюра Ольга  Анатоліївна – щаслива мама шістьох дітей. Має статус «Мати-героїня». Багато часу приділяє  громадській роботі та родинній культурі. Родина Місюри стали переможцями конкурсу творчих родин м. Києва «Україна-держава моя» 2018 року.

Кудінова Тетяна Борисівна – має 4 дітей, 8 онуків, 3 правнуків.

Письменниця, член НСПУ, автор 11 виданих книжок, монографії по художньому розпису, має два авторських права, засновник міжнародного фестивалю “Причал на Поштовій”, керівник літературної вітальні “ОППІР”. Нагороджена Філаретом Орденом Святої праведної Анни, має подяки і нагороди за розвиток культурних зв’язків України з Македонією, Польщею та Болгарією.

Велика пошана і подяка їм від усього серця! І особливо приємно зазначити матусь, що мають 10 і більше дітей! Неймовірно! Серед них:

Злобіна Надія Михайлівна – 10 дітей!

Максименко Валентина Феодосіївна – 10 дітей!

Гандей Олена Леонідівна –10 дітей!

Сатенко Юлія Анатоліївна –11 дітей!

Годунова – Лабуренко  Вікторія –12 дітей!

Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги, тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов! Дякуємо Вам, дорогі наші, низький Вам уклін!

В рамках заходу для жінок відбулася надзвичайна святкова концертна програма за участю Народних та Заслужених артистів України: Анатолія Матвійчука, лауреата міжнародних конкурсів – Антона Скірко, лауреата гучних фестивалів – популярного гурту «КОЛО ДІЙ»,  Андрія Кравченка та інших виконавців, святковий фуршет та подарунки кожній учасниці. Загальна кількість учасників заходу становила 300 осіб.

А щоби свято було щедрим і затишним його підтримали наші партнери:

ТМ «Felini», Мережа винних салонів «INVINO», Клініка сімейної та функціональної медицини «FxMed», ТОВ «САНФРУТ», Благодійний Фонд сім’ї  Сасіних «Ти можеш», Міжнародний проект «Business Women’s UA», ресторан «ELKAFA», ГО «Живу в гармонії», Благодійна організація «Фонд «Сварог», Компанія «Turcoffee.club»,  «Благодійний Фонд «Свято-Покровський», Бренд «Яровська», «Кока-Кола Україна», ТМ «Ахмад Ті Україна», кондитерська  «Заір».

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*