Відбулася культурно-мистецька акція: «Щаслива родина – міцна Україна»

8 липня 2019 року з нагоди Українського Дня родини Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради, провів культурно-мистецьку акцію «Щаслива родина – міцна Україна» для подружніх пар м. Києві та членів їх родин, які прожили в шлюбі понад 45 років.

Родини отримали Подяки від Хонди Марини Петрівни – заступника голови Київської міської ради (КМДА) з питань здійснення самоврядних повноважень, яка звернулася з вітальним словом та натхненною промовою, в якій зауважила на скільки важливі такі приклади для молоді і як важливо не пройти осторонь насправді важливих речей. Також родини отримали Подяки від Танцюри Валерія Анатолійовича – начальника служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Заслуженого працівника освіти України, нагороди та подарунки від Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» та партнерів свята.

Зазначимо, що родини для вшанування обиралися за такими критеріями: подружжя, які прожили у шлюбі 45 і більше років, виховали 2-х або більше дітей, у своєму житті керуються принципами відповідального батьківства, мають активну громадську позицію та вагомі досягнення у суспільному житті (творчі, наукові, культурні здобутки, звання, нагороди тощо), бережуть та впроваджують родинні звичаї і традиції, можуть бути прикладом для наслідування. Цього року було обрано 18 унікальних родин, дві з них: родина Сезонових і родина Бутильських прожили по 60 років у шлюбі, три родин: Гнилоскуренко, родина Кононенко і родина Мельничук святкували Золоте весілля, інші родини: Черкаські, Скалига, Непокритови, Фундамент, Бондаренко, Коновал, Устінові, Гудзь відзначали від 45 до 59 років подружнього життя.

Директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» – Галина Михайлівна Козлова, Заслужений працівник соціальної сфери, говорила про важливість цього свята в Україні, важливість даного заходу і важливість таких прикладів справжньої української родини, це цінують традиції, шанують і поважають досвід поколінь, підтримують один одного, дотримуються високих норм моралі, виховують не дітей, а покоління, передають знання та культуру.
Український День родини – відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено 8 липня. Ця дата припадає на день Петра і Февронії, християнських покровителів сім’ї та шлюбу.

В рамках проведення заходу відбулися творчі майстер-класи: «Родинний оберіг» та «Весільне міхенді». Гості отримали враження від експозиції Людмили Грабовенко «Хустка та вишитий рушник – оберіг української родини» та зробити фото з аутентичними хустками. Особливо нашим подружжям та їх родинам сподобався стенд з презентацією головних принципів, кредо та гасел «Життєве кредо нашої родини», які вони вважають запорукою щасливого подружнього життя. В рамках конкурсного відбору подружжя давали інтерв’ю та ділилися секретами міцних стосунків, то ж для них це було приємною несподіванкою.

Музичними подарунками привітали винуватців та гостей свята Народні та Заслужені артисти України: Анатолій Матвійчук, Руслана Лоцман, Олег Микитюк, Валентина Розум, ведучі Олег Топилко і Юлія Цімох, а також дитячий танцювальний колектив «My dance».
Велику вдячність висловлюємо партнерам, які долучилися до організації і проведення такого теплого і по родинному затишного свята. Дякуємо Коцебі Тетяні Юріївні – голові Міжнародної Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», Грабовенко Людмилі Іванівні – заступнику головного редактора Видавничого дому, газети «Справи сімейні», Лавриненко Ользі Григорівні – Президенту Благодійної організації «Благодійний фонд ветеранів війни (учасників бойових дій та інвалідів війни) «Ветеран», Омельченку Олександру Олександровичу – керівникові ТОВ «Гранд Плюс-В», Громадській організації «Жіноче об’єднання «Єдність», дякуємо Олійник Лілії Петрівні –голові Громадської організації «Живу в гармонії» і Кривенко Таїсії Петрівні – координатору міжнародних проектів. Щиро дякуємо нашим майстриням: Ангеліні Миколаївні Пан та Марії Лощиніній за проведення чудових майстер-класів.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*