Відбулася інформаційно-просвітницька акція «Я хочу бути захищеним»

Під гаслом «Кожна дитина повинна знати свої права!» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей 30 травня 2019 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» провів інформаційно-просвітницьку акцію «Я хочу бути захищеним» дітей та батьків ЗОШ № 223 м. Києва.

В  рамках інформаційно – просвітницької акції діти  мали можливість  поглибити свої знання  про власні  права.

Під час акції переглядали тематичні відео-ролики:  « Права дитини» та «Міжнародний день захисту дітей», грали в інтерактивну гру «Кожна дитина повинна знати свої права», казку-гру «Які права порушені?», розв’язували кросворд на тему прав дитини, танцювали та рухались інсталюючи свої права.

Під час  фінальної частини заходу діти та батьки  насолоджувалися  творчим  процесом створення стрічки  меседжів «Мої права», де учні зобразили свої права, гасла та бажання, закликаючи до гармонійного і щасливого життя дітей в родині та соціумі.

Усі  учасники  акції  ЗОШ № 223 залишилися у захваті від святкування Міжнародного дня захисту дітей, не тільки цікаво провели час та отримали позитивні емоції, а й зрозуміли, як гармонізувати стосунки у своїй сім’ї.

Проводила даний захід фахівець Центру – Єршова Оксана Миколаївна, практичний психолог, арт-практик,  психолог відділу планування та роботи з сім’ями, тел. 098-922-30-66.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*