КМЦС «Родинний дім» взяв участь у Круглому столі на тему: «Впровадження нового закону України «Про соціальні послуги»: завдання для освіти та практики»

24 жовтня  2019 року фахівці Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» взяли участь у  Круглому столі на тему: «Впровадження нового закону України «Про соціальні послуги»: завдання для освіти та практики».

Організаторами заходу виступили Кафедра соціальної роботи та практичної психології Академії праці, соціальних відносин і туризму та Кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Під час Круглого столу обговорювали які зміни  у діяльності державних та недержавних надавачів соціальних послуг очікуються з введенням в дію нового Закону, а також яких змін потребують наявні стандарти вищої освіти з підготовки здобувачів за спеціальністю «Соціальна робота» у зв’язку з введенням в дію цього Закону.

Запрошені доповідачі Степаненко О.А. –представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав; Мельниченко О.М. – директор Києво-Святошинського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Байдарова О.О. – кандидат психологічних наук, доцент Кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка виступили перед учасниками Круглого столу з інформаційно-насиченими та практично-значущими доповідями.

КМЦС «Родинний дім», як надавач соціальних послуг,надає юридичну та психологічну допомогу у вирішеннірізноманітних проблемних питань сім’ям  або особам, що опинилися в складних життєвих обставинах. Звертайтесяза допомогою до наших фахівців!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*