Святкуймо День сім’ї усією сім’єю!

Шановні київські родини!
Запрошуємо Вас відвідати культурно-мистецький захід з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері, який відбудеться 11 травня 2019 року з 11.00 до 15.00 у Парку імені Тараса Шевченка

Цьогоріч захід пройде під гаслом: «Я ОБЕРІГАЮ СІМ’Ю!»
Свято проводиться із метою пропагування сімейних традицій, формування інституції відповідального батьківства та популяризації організованого спільного сімейного дозвілля.

В цей день Парк ім. Тараса Шевченка перетвориться на територію родинного відпочинку та творчості. Стати активним учасником заходу зможе абсолютно кожен охочий, цьому сприятиме програмне розмаїття свята та дружня атмосфера. Учасники свята зможуть реалізувати потребу у дозвіллі у різних формах – ігрових, творчих, художньо-прикладних, мистецьких тощо.
О 12.00 відбудуться вітальні виступи почесних гостей заходу, а також вручення подяк та премій Київського міського голови кращим родинам м. Києва.

У заході візьмуть участь близько 3 тисяч учасників, серед яких різні категорії сімей столиці.
Організатор заходу: Служба у справах дітей та сім’ї КМДА за участі мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, партнерських організацій.

Святкуймо день сім’ї всією сім’єю! Щиро запрошуємо відвідати захід!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*