Світ талантів – цвіт нації

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас до участі у святі для дітей – День захисту дітей, яке відбудеться 1 червня   2013 р. на   Майдані Незалежності.  

Це яскраве свято для дітей     VIблагодійний дитячий проект “Світ талантів – цвіт нації”,  яке проводиться в рамках щорічних акцій до Дня захисту дітей.  

Заходи відбуватимуться на виконання Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568 «Про День захисту дітей», а також з метою презентації дитячої творчості, створення умов для змістовного дозвілля дітей та батьків

Вже вшосте за підтримки Київської міської державної адміністрації Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття»  організовує та проводить цей благодійний дитячий проект для обдарованих дітей  різних верств населення.  Діти та молодь різного віку з Києва та усіх регіонів України представлять свої творчі здібності та досягнення в різноманітних видах  мистецтва на головній сцені країни.

Гість свята – Міністр соціальної політики України Наталя Королевська.

Головною метою благодійного проекту «Світ талантів – цвіт нації» є розвиток  творчого потенціалу дітей та юнацтва різних соціальних категорій; виховання у підростаючого покоління відповідального ставлення до майбутнього   батьківства; пропаганда серед молоді сімейних цінностей.

Благодійний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації» внесено до  «Національного плану  дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №330-р, розділ ІІІ, п.1, культурний і духовний розвиток дитини).

З 14:00 до 20:00 на Майдані Незалежності на всіх учасників свята чекатимуть:

привітання учасників свята керівництвом міста та Міністерства соціальної політики України,

інформаційні майданчики Київського міського центру сім’ї, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді, громадських організацій,

майданчик юних інспекторів дорожнього руху, кримінальної міліції у справах дітей, федерації автомобільного спорту

ігрові майданчики розваг та атракціони; 

«Містечко майстрів» (штучні квіти, вироби зі  шкіри, оригінальні поробки. вироби з бісеру та ін.)  ( за участю талановитих дітей кожного із районів міста Києва;

«Ярмарка чудес»;

активні ігри, анімація та розіграші;

виступи кращих творчих колективів України;

встановлення дитячого рекорду України;

яскраве шоу краси «Міс та Містер Київ-open»;  

безліч сюрпризів та подарунків,

А завершиться свято гала-концертом за участю талановитих дітей та відомих виконавців. 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*