Соціально-психологічна робота з родинами, де є випадки насильства

Мій дім – моя фортеця!

Сім’я була і залишається джерелом любові, поваги, солідарності та прив’язаності, без чого не може існувати жодна людина. На жаль, для частини людей мрія віднайти сімейний спокій, на перший погляд, видається нездійсненною, а ті, хто мали б бути найріднішими та забезпечувати затишок, надійність та підтримку, скоріше стають джерелом небезпеки.

Програма реалізується в рамках діяльності відділу з гендерних питань

Мета програми:

  • сприяння налагодженню гармонійних відносин в родині, шляхом підвищення цінності кожної особистості та усвідомлення надзвичайно важливої ролі сім’ї.

Програма являє собою серію тренінгових занять, семінарів для членів родин, які постраждали від насильства в сім’ї, серед них «Розкіш родинного спілкування» (тренінг розвитку комунікативних вмінь), «Я та моє життя» (осмислення себе в контексті власного життя, яке включає психологічне минуле, теперішнє та майбутнє, робота з самооцінкою) та тренінг «Маленькі радощі кожного дня».

Окрім зазначених тем, яким присвячені заняття, програма передбачає надання індивідуальних консультацій та проведення медіативної роботи з родинами учасників.

Для попереднього запису телефонуйте в Київський міський центр сім’ї “Родинний дім» 
за номером 422-10-69!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*