Соціально-корекційна програма по роботі з особами, які скоїли домашнє насильство

Формування ненасильницької моделі поведінки в осіб, які вчинили насильство в сім’ї; надання психологічної допомоги жертвам насильства і їх психологічна реабілітація як співзалежних від  насильства осіб, з метою подальшого відновлення позитивної взаємодії в сім‘ї.

Програма реалізується в рамках діяльності відділу з гендерних питань
Мета:

  • корекція агресивної поведінки осіб, які вчинили насильство в сім’ї

Завдання:

  • Навчити  учасників програми розв’язувати конфлікти у соціально-прийнятний спосіб
  • Підвищити відповідальність за свої вчинки та своє життя

З сім’ї починається життя кожної людини, тут проходить її дорослішання і становлення, певним чином формується її ставлення до оточуючого світу. Сім’я була і залишається основною берегинею людських, культурних та історичних цінностей. Саме вона являється показником стабільності та прогресу народу в тій чи іншій державі. Окрім того, родина – джерело любові, поваги, солідарності та прив’язаності, без чого не може існувати жодна людина.
На жаль, для частини людей мрія віднайти сімейний спокій, на перший погляд, видається нездійсненною, а ті, хто мали б бути найріднішими та забезпечувати затишок, надійність та підтримку, скоріше стають джерелом небезпеки.
Саме тому на базі Київського міського центру сім’ї “Родинний дім» реалізується Соціально-корекційна програма по роботі з особами, які скоїли домашнє насильство. Спеціалісти Центру  здійснюють роботу з кривдниками, людьми, які вчинили насильство в сім’ї, а також надають необхідну підтримку членам їхніх родин, які зазнали домашнього насильства, у форматі індивідуальних консультацій, групової дискусійної, тренінгової та медіативної роботи.

Якщо Ви стикнулися з проблемою насильства в сім’ї – ЗВЕРТАЙТЕСЯ за допомогою до спеціалістів Центру (тел. 422-10-69)!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*