Соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу»

18 червня 2019 року працівники КМЦС «Родинний дім» стали учасниками Першого соціально-економічного форуму «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу», який проходив під патронатом Київської міської державної адміністрації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України, громадських організацій ГС «Спілка жінок України» та ГС «UA WOMAN».

Форум проходив в колонній залі Київської міської державній адміністрації. Метою Форуму стало посилення участі органів місцевого самоврядування, громади та бізнесу у формуванні ефективної системи співпраці, щодо соціальних питань, зокрема дотримання рівності між жінками та чоловіками, розвитку людського капіталу та забезпечення соціальних прав.

У заході прийняли участь урядовці, депутати Київської міської ради, представники міжнародних організацій, бізнесу, ЗМІ та експертки з гендерних питань. До дискусії були долучені представники понад 200 всеукраїнських та міських громадських організацій. Загальна кількість людей – 300 осіб.

На Форумі виступив Валерій Танцюра начальник Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), який наголосив важливість усунення гендерних стереотипів у вихованні дітей та молоді шляхом підвищення кваліфікації та збільшення кількості працівників соціальної сфери, напрямком діяльності яких є профілактика гендерно зумовленого насильства та практична допомога.

Крім цього в рамках Форуму були обговорені наступні теми:
– соціальні права: національні реформи, виклики та перспективи міжрівневої взаємодії;
– бізнес, влада і громада: через соціальну відповідальність – до добробуту киян;
– гендерний паритет як запорука доступності до суспільних благ та розвитку потенціалу нації.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*