«Школа життя» для підлітків

17 травня 2013 року в приміщенні Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» відбулось заключне заняття для підлітків в рамках програми «Школа життя».

Учасниками заключного заняття були: учні 7 класу школи № 95, педагоги, громадськість, викладачі, тренери програми «Школа життя».

Вступне слово на правах господині КМЦС «Родинний дім» було надано – Козловій Галині Михайлівні, яка привітала всіх з завершенням програми «Школа життя» і побажала розумно використовувати отримані знання на практиці.

Привітала з завершенням програми та вела заняття начальник відділу планування і роботи з сім’ями – Душка Інна Михайлівна.

Вітальні слова, вдячність за організацію та проведення соціально важливої  програми «Школа життя» було висловлено фахівцям «Родинного дому» класним керівником – Недзельською Валентиною Миколаївною.

Викладачі програми: Рудєва Лідія Сергіївна, Волошко Ігор Володимирович побажали учасникам  програми успішно завершити не лише програму «Школа життя», а і навчальний 2013 рік і отримати яскраві враження в період літніх канікул.

Поважними гостями були: Ільїн Віктор Михайлович – голова правління МГО «Федерація Всесвітнього миру» і голова правління Київської громадської організації «Нове бачення», які розповіли про свій життєвий шлях і закликали молоде покоління не зупинятись на досягнутому, а крокувати сміливо вперед.

По закінченню найактивніші учасники програми були сертифіковані.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*