Програма обміну досвідом працівників соціальної сфери

В рамках програми обміну досвідом працівників соціальної сфери організовуються різноманітні тренінгові заняття, семінари, навчальні майстер-класи задля особистісного розвитку та професійного зростання учасників програми.

Програма реалізується в рамках діяльності відділу з гендерних питань

Мета:

  • обмін досвідом психологів соціальної сфери м. Києва з метою підвищення професійного рівня спеціалістів

Завдання:

  • проведення консультацій, тренінгів, семінарів для працівників соціальної сфери;
  • проведення супервізій для психологів, які здійснюють діяльність в напрямку надання допомоги жертвам домашнього насильства, жертвам торгівлі людьми та іншим категоріям клієнтів.

Фахівці-психологи виконують доволі специфічну місію: підвищення психологічної компетентності людей і транслювання психологічної культури теперішнім та наступним поколінням.

Окрім різноманітних тренінгових занять, семінарів, навчальних майстер-класів на базі Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» також проводиться супервізія для психологів соціальної сфери. Супервізія являється необхідним інструментом здійснення успішної практики сучасного психолога. Такі явища, як інконгруентність психолога, неприйняття та нерозуміння клієнта, застій психологічного процесу, вплив особистісних проблем психолога і т.д., якщо не будуть вчасно розпізнані, можуть суттєво знижувати ефективність його роботи. Супервізія покликана допомогти вчасно виявити та попередити зазначені труднощі.

Супервізія також дозволяє спеціалістам акцентрувати увагу на меті і напрямку своєї роботи, формувати системні підходи до стратегії і тактики консультування, планувати і прогнозувати ефекти терапії та втручання, а також усвідомлювати свої помилки і корегувати індивідуальні плани клієнта.

Якщо Ви, як психолог, бажаєте підвищити свій професійний рівень, маєте мету розвиватися як спеціаліст та потребуєте фахової підтримки – 
ТЕЛЕФОНУЙТЕ до нас за номером 422-10-69!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*