Практикум «Арт-терапія в попереджені професійного вигорання»

24 травня 2019 року спеціалісти КМЦС «Родинний Дім» провели семінар – практикум «Арт-терапія в попереджені професійного вигорання» в рамках науково – практичного тренінгу «Педагогіка партнерства засобами ІКТ».

Даний тренінг проходив у Києві для спеціалістів освітньої сфери за підтримкою ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН Украни та Міжнародного культурного центру «Сяйво».В продовж семінару – практикумубули розглянуті основні результати психологічних досліджень щодо виникнення та розвитку професійного та емоційного вигорання, а також показано зв’язок між ними.

Разом з учасниками тренінгу були визначені зовнішні та внутрішні чинники виникнення професійного вигорання та показані його основні психосоматичні прояви.
Також був намальований психологічний портрет людини, яка не схильна до синдрому професійного вигорання та озвучені основні правила психологічної безпеки людини щодо запобігання виникнення у неї будь –якого виду вигорання.

В рамках практичної частини семінару його учасниками була зроблена методика «Колесо життєвого балансу», з метою оцінки та аналізуголовних сфер їх особистого життя.
Окрім цього була проведена арт-терапевтична методика малювання мандал,як спосіб гармонізації особистих емоційних станів, зняття зайвої емоційної напруги та придбання почуття безпеки та внутрішнього балансу. Адже відомо, що малювання мандали у кінці робочого дня – це найбільш ефективний та доступний для людини метод релаксації та саморефлексії.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*