Почни власну справу

Програма підвищення обізнаності жінок, які знаходяться в декретній відпустці, молодих сімейних пар, що бажають відкрити власну справу і зацікавлених осіб, а також допомога в адаптації до нових умов ринку праці.

Програма реалізується в рамках діяльності відділу з гендерних питань
Мета:

  • соціалізація жінок після декретної відпустки, а також жінок, що не мають постійної роботи і бажають відкрити власну справу

Завдання:

  • поглиблення знань з менеджменту, психології, економіки, юриспруденції, а також формування таких якостей особистості як креативність, гнучкість мислення, вольові якості, кмітливість, уміння долати труднощі в процесі досягнення поставлених цілей при відкритті власної справи.

Програма стартувала з метою адаптації жінок, які перебувають в декретній відпустці, однак зараз, маючи певну історію реалізації та змін, програма відкрита для бажаючих розпочати власну справу та для людей, які відчувають дефіцит знань, інформації та практичного досвіду у сфері підприємництва. В якості викладачів, тренерів в програму залучаються справжні фахівці, які мають безпосередньо практичний досвід діяльності та власну історію успіху.

Також Київський міський центр сім’ї “Родинний дім» організовує зустрічі випусників програми з теперішніми учасниками задля практичної мотивації та демонстрації потенціалу, реалізація якого стає можливою в результаті навчання, яке організовується для них.

Програма дає можливість реалізувати свою мрію і зробити звичайне захоплення основною діяльністю, способом заробітку! 
Щоб стати учасником навчальної програми, зателефонуйте нам за номером 422-10-69!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*