«Open Day 2019» Головного територіального управління юстиції у місті Києві

30 травня 2019 року представники Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» завітали на гостинне свято «Open Day 2019» Головного територіального  управління юстиції у місті Києві за адресою: провулок Музейний, 2Д за участю представників Міністерства  юстиції України, депутатів, очільників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, студентів, активістів тощо.

Захід проходив у форматі ретроспективи під гаслом «Від початку до сьогодні!», маючи за мету показати як починало свою діяльність Головне територіальне  управління юстиції у місті Києві та яких успіхів вдалося досягти.

До учасників звернулися з промовою Павло Петренко, Міністр юстиції України, Станіслав Куценко, начальник Головного територіального  управління юстиції у місті Києві, керівництво ГТУЮ у м. Києві, представники інших державних органів, кияни та гості столиці.

Гостей приємно вразили різноманітні локації, цікаві інформаційні  стенди, яскраві фото-зони, lounge-point, правові квести та багато іншого.

Директор, Козлова Галина Михайлівна, та колектив Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» висловлює свою глибоку  пошану та бажає подальших успіхів у реалізації нових проектів і задумів.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*