Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»

Під час Новорічно-різдвяних свят діти і батьки м. Києва приємно та корисно проводили час родинами.

Учасники майстер-класів зробили чарівні зимові шедеври, загадали бажання та повісили на чарівну красуню – ялинку, щоб збулися задумані дитячі мрії.

2 та 3 січня 2019 року родини партнерів Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» відвідали Новорічно-різдвяну виставу «Новорічне диво», яку підготувала Міжнародна громадська організація «Асоціація милосердя «Еммануїл».

До вистави були залучені діти, що виховуються в будинках сімейного типу, що озвучили меседжі, які несли глибокий зміст про вдячність батькам, про цінність родини, про цінність теплих сімейних відносин, про цінність життя. Серед поважних гостей з щирим вітанням звернувся Андрій Садовий.

Діти отримали змістовні тематичні подарунки, яскраві незабутні враження, плідно провели час із батьками.

5 січня 2019 року родини партнерів Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» відвідали Новорічно-різдвяну виставу «Академія бешкетників», яка проходила в Палаці «Україна».

Діти отримали масу задоволення. Брали участь у інтерактивних заходах, активно розважалися, якісно проводили час. Усі родини отримали незабутні святкові враження та новорічно-рідвяний настрій.

З Новим роком та Різдвом Христовим! Усіх Вам благ та злагоди в родинах!

Колектив КМЦС «Родинний дім»

Залиште перший коментарь

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публикуєтся).


*