«Рік Новий запрошує». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2019-01-02 13:59:50


«Рік Новий запрошує»

29 грудня 2018 року о 15.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради проводив культурно-мистецьку акцію «Рік Новий запрошує».

Цільова аудиторія – діти з багатодітних родин м. Києва, неповних сімей, прийомних сімей, дітей воїнів АТО, дітей загиблих в зоні АТО, внутрішньо - переміщених сімей, дітей партнерів та членів громадських організацій, дітей, які брали участь у фестивалях та конкурсах, що проводить КМЦС «Родинний дім».

В рамках заходу, діти м. Києва брали участь в інтерактивній святковій розважальній та пізнавальній програмі з аніматорами, у творчих майстер-класах: «Новорічна прикраса», «Листівка до діда Мороза», робили фото з дідом Морозом та отримали подарунки.

Дітей розважали казкові персонажі: Ялинки-веселинки, чарівник – науковий витівник Сантік з шоу-номерами «Новорічно-хімічний ілюзіон», чарівник-помічник Серпантин з феєричними шоу-номерами з мильними бульбашками, чарівна Снігуронька та справжній Дід Мороз!

Відповідальна особа за проведення заходу - Белінська Юлія Миколаївна, начальник відділу планування та роботи з сім’ями КМЦС «Родинний дім», контактний телефон: 067-722-78-57, 422-10-69.


Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.