День відкритих дверей Київського міського центру сім'ї «Родинний дім». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-12-28 19:16:46


День відкритих дверей Київського міського центру сім'ї «Родинний дім»

27 грудня 2018 року в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім» відбувся День відкритих дверей з нагоди 16 річничі діяльності Центру. Колектив «Родинного дому» радо вітав на гостинах постійних патнерів, колег, друзів. >

Козлова Галина Михайлівна - директорка КМЦС «Родинний дім», заслужений працівник соціальної сфери виступила з презентацією діяльності Центру, розповіла про втілені проекти, досягнення та надала вражаючі статистичні дані про надані Центром послуги для киян, що надихали партнерів до спільної діяльністі в Новому 2019 році. Гуденко Тетяна Іванівна – начальник відділу з гендерних питань та Белінська Юлія Миколаївна – начальник відділу планування та роботи з сім’ями у доповіді про роботу відділів розповіли про нові цікаві проекти: «Психологічний кіноклуб», «Клуб ненасильницьких комунікацій», «Мама, яка встигає все», «Моя сім’я – мій всесвіт» та ін.

Надихаючий виступ начальника відділу виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Корецької Лесі Володимирівни направив вектор уваги гостей до аналізу минулорічного періоду життя, оцінки власних досягнень та здобутого досвіду.

Напередодні Новорічних та різдвяних свят ми всі починаємо мріяти про добре, світле, радісне. Про тепло та затишок в сім’ї… про спокій та злагоду в родині… про родинний святковий відпочинок. Тож у цей день дорогі гості Центру мали чудову можливість в першу чергу відпочити в теплому затишному колі справжніх друзів! Всі, хто сьогодні завітав до «Родинного дому» - це друзі! Друзі – клієнти, разом з якими фахівці Центру змогли відродити відносини в родинах та гармонію у стосунках.

Друзі – партнери, за підтримкою яких було організовано та проведено багато потужних проектів для родин м. Києва. Друзі – колеги, разом з якими ми реалізовуємо державну сімейну політику, піднімаємо імідж сучасної української сім’ї.

Київський міський центр сім'ї «Родинний дім» - це унікальна установа. Нашими клієнтами є абсолютно всі бажаючі, незалежно від віку чи професії. Кожен може отримати консультацію від спеціалістів Центру та необхідну додаткову інформацію. І кожен може розраховувати на фахову допомогу у складних життєвих моментах, обставинах свого життя.

Ми пишаємося, що в нас так багато партнерів, близьких друзів, що прийшли привітати колектив «Родинного дому», а також відзначити почесними нагородами. Серед них: Коцеба Тетяна Юрїївна – «Мати – героїня», голова ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», Порохняк-Гановська Людмила Андріївна - голова Національної Ради жінок України, доктор медичних наук, професор, що відзначила Козлову Галину Михайлівну нагородою «Медаль за відданість і любов до України», Ружин Зоя Володимирівна - поетеса, громадська діячка, Біланова Єлизавета Вікторівна – голова правління ГО «Центр сімейної безпеки «РОД», Баранова Яна Вікторівна – президент ГО «Союз «Золотий вік України », Олійник Лілія Петрівна – голова ГО «Живу в гармонії», Бехтер Таїсія Петрівна - керівник міжнародних екологічних проектів, Сергій Цвєтков – директор українського офісу ГО «Міжнародний центр Батьківства», Грабовенко Людмила Іванівна - заступник головного редактора Всеукраїнської газети «Справи сімейні, голова ГО «Жінки Оболоні» - Курбацька Ніна Іванівна, Вощенко-Світлорусова Любов Іванівна - психолог, представник Центру психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького р-ну м.Києва Центру, Сулейманов Роман Ігорович – громадсько-політичний діяч та інші поважні гості, серед яких також талановита молодь!

Артист, вокаліст, майстер сцени, соліст хору «Хрещатик» - Ярослав Смаль та гурт «Коло дій» - лауреат Всеукраїнських фестивалів, зокрема фестивалю «Червона Рута»» з солістом Павлом Колодієм створили чудовий настрій, підняли творчий дух та натхнення до нових професійних горизонтів!

Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.