«ОСІННІ ФАРБИ». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-11-05 17:56:51


«ОСІННІ ФАРБИ»

01 та 02 листопада 2018 р. у Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім» проходили творчі майстер-класи з циклу творчих майстер-класів для дітей та батьків м.Києва «Осінні фарби» підчас осінніх канікул.

Ігрова терапія - метод, в арт-терапія який дозволяє пропрацювати, усвідомити та закріпити власне Я, відчути цінність. Ігротерапія - досвід, за допомогою якого дитина має можливість проявити, перенести свій емоційний стан , донести свої переживання до дорослого, вступити в безпосереню взаємодію, оцінити важливість даної транзакції в системі "дорослий - дитина", усвідомити свій емоційний стан, підкреслити вирішальне значення, яке буде сприяти оптимальному розвитку особистості дитини. Була проведена настільна колективна гра «Осінні міркування» та колажування.

Колажування є одним з найефективніших методів роботи з особистістю, який до того ж не викликає напруги, яка може бути пов'язано з відсутністю у людини художніх здібностей. Колаж допомагає визначити психологічний стан особистості в даний момент часу, виявити його переживання і актуальні аспекти самосвідомості, розкрити потенційні можливості. Матеріалом для створення колажу були ілюстрації з журналів, але також природні матеріали, особисті фотографії і авторські малюнки. Теми була вибрана «Осінні міркування» -«я та моя сім'я».

Під час майстер-класів активізувалися пізнавальні та психологічні процеси, дрібна моторика рук та інше. Була можливість творчо об’єднав дітей та батьків в творчому процесі. .

Тож, нехай ми восени поринемо у геть інший світ: де чай здається ароматнішим та смачнішим, ковдра – теплішою, а книги – цікавішими. Та не будем прагнути сховатися від дощу, а навпаки – з нетерпінням чекатимемо його і щиро будем радіти, коли надворі сухо, адже саме в цю пору року дощ якийсь особливий.

Провела майстер-клас: психолог відділу планування та роботи з сім’ями, психолог –Оксана Єршова


Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.