Семінар-практикум для представників громадських організацій.. Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-10-05 20:44:29


Семінар-практикум для представників громадських організацій.

4 жовтня 2018 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» в партнерстві з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві провів семінар-практикум для представників громадських організацій і об’єднань на тему «Правове забезпечення діяльності неурядових організації».

Метою заходу було налагодження співпраці з громадськими організаціями та створення організаційних підвалин для проведення спільних заходів, спрямованих на реалізацію державної політики в сфері підняття іміджу сім’ї та популяризації сімейних цінностей.

Директор КМЦС «Родинний дім» - Козлова Галина Михайлівна виступила з доповіддю «Мобілізація та скерування соціального потенціалу громади для формування сімейних цінностей в суспільстві та протидії домашньому насильству».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник управління державної реєстрації нормативно-правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві Хименко Олександр Анатолійович.

Запорожченко Аліна Володимирівна в своїй доповіді висвітила актуальні питання правового регулювання діяльності громадських організацій і об’єднань в Україні.

Також за запитом представників громадських організацій фахівцями Центру були надані консультації та відповіді на актуальні для них питання.

За відгуками учасників, зустріч виявилася дуже корисною та продуктивною. Ініціативна група звернулася з проханням до КМЦС «Родинний дім» проводити такі зустрічі в подальшому.

Відповідальна особа – начальник відділу з гендерних питань, Гуденко Тетяна Іванівна. Тел. 422-10-69, 098-652-12-15.

Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.