Психологічний дискусійний кіноклуб «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-10-01 13:46:29


Психологічний дискусійний кіноклуб «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості»

27 вересня 2018 року в Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім» відбулося чергове засідання психологічного дискусійного кіноклубу «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості».

Психологічний дискусійний кіноклуб – це тематичний перегляд кінострічок з метою кращого розуміння власних почуттів та емоційних станів інших людей, знайомства та зустрічей людей, які цікавляться чи вивчають психологію.

Цього разу кіноклуб відбувся з нагоди початку нового навчального року. Адже навчання — це невід’ємна частина нашого життя. І з часів дитинства головними в навчанні для нас були вчителі. Але сучасний світ інколи дивує... На цю ж тему для перегляду і обговорення став вражаючий короткометражний фільм «Альтернативна математика». Його сюжет не лише про математику, але й про принциповість у суспільстві, про готовність відстоювати свою думку попри все. І про те, чи готові ми самі дотримуватись нових задекларованих нами правил.

Цей короткометражний фільм визвав жваве обговорення після перегляду. Адже, на жаль, деякі аспекти, показані в ньому, починають проявлятися і в наших школах.

Ведуча психологічного дискусійного кіноклубу - Гуденко Тетяна, начальник відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім».

Запис до психологічного дискусійного кіноклубу за тел. 422-10-69, 098-652-12-15.


Всі новини

Останні новини

Відбулося засідання членів конкурсного журі.
докладніше >
«Робота з психосоматичними проявами в психотерапевтичній практиці»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.