Інформаційно-просвітницька акція «Злагода в родині». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-07-20 18:04:20


Інформаційно-просвітницька акція «Злагода в родині»

Дорогі кияни!

Запрошуємо Вас взяти участь в інформаційно-просвітницькій акції «Злагода в родині», що відбудеться 24 липня 2018 року о 20.00 за адресою: вул. Хрещатик, 2, на території «Українського дому» (open-air).

Київський міський центр сім’ї «Родинний дім», Головне територіальне управління юстиції у м. Києві проводить інформаційно-просвітницьку акцію «Злагода в родині».

В рамках заходу юристи та психологи безоплатно надають професійні інформаційно-консультативні послуги усім зацікавленим відвідувачам, в тому числі з таких питань як виплати аліментів, порядку їх отримання тощо. Головна мета заходу: гармонізація сімейних відносин, попередження розлучень, підвищення рівня свідомості громадян що беруть шлюб та рівня правової обізнаності, надання можливості для молоді одержати правові знання, отримати відповіді на актуальні запитання та первинну психологічну допомогу.

В рамках заходу відбудеться перегляд художнього фільму «Артист» у форматі літнього кіносеансу в кінотеатрі «Summer кіно під небом». Чекаємо на Вас! Запросіть родичів, друзів, колег тепло поспілкуватися та корисно провести час.

Відповідальна особа за проведення заходу ¬- Белінська Юлія Миколаївна, начальник відділу планування та роботи з сім’ями, контактний телефон: (067) 722 78 57, 422 10 69.

Всі новини

Останні новини

Відбулося засідання членів конкурсного журі.
докладніше >
«Робота з психосоматичними проявами в психотерапевтичній практиці»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.