Відбулася соціальна акція до Міжнародного дня боротьби із сексуальним насильством в умовах конфлікту #ЯМАЮПРАВО_НА_ПОВАГУ!. Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-06-22 14:51:18


Відбулася соціальна акція до Міжнародного дня боротьби із сексуальним насильством в умовах конфлікту #ЯМАЮПРАВО_НА_ПОВАГУ!

19 червня 2018 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» взяв участь у соціальній акції до Міжнародного дня боротьби із сексуальним насильством в умовах конфлікту #ЯМАЮПРАВО_НА_ПОВАГУ! яку провело Головне територіальне управління юстиції у м.Києві.

Під час акції кияни та гості столиці мали нагоду взяти участь у майстер-класі із самооборони від працівників Національної поліції та отримати правову консультацію від співробітників столичного управління юстиції та Другого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Психологи із громадської організації «Ла Страда – Україна» провели мотивуючі психологічні тренінги, щоб кожен міг дати належну відсіч та знав, як поводитись у разі такої надзвичайної ситуації.

В боротьбі з таким ганебним явищем як домашнє насильство, вважлива консолідація зусиль як державних структур так і громадськості. Завдяки таким акціям, особи постраждалі від домашнього насильства дізнаються як діяти в ситуації насильства, куди звертатись в таких випадках та яку відповідальність несе за свої дії кривдник.

І головне – не замовчувати факти насильства, адже мовчання - найнебезпечніший співучасник домашнього насильства! Закликаємо не зволікати і звертатися за допомогою до психологів ґендерного відділу КМЦС «Родинний дім».
Всі новини

Останні новини

Відбувся тренінг для практичних психологів «Використання роботи з голосом в психотерапевтичній практиці»
докладніше >
Відбувся семінар-практикум на тему «Психологічна адаптація першачків до школи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.