КМЦС «Родинний дім» взяв участь у Конференції міжнародної жіночої миротворчої спільноти «Роль жінок у поширенні культури миру». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-05-17 12:49:39


КМЦС «Родинний дім» взяв участь у Конференції міжнародної жіночої миротворчої спільноти «Роль жінок у поширенні культури миру»

14 травня 2018 року відбулася конференції міжнародної жіночої миротворчої спільноти «Роль жінок у поширенні культури миру», організована Федерацією жінок за мир у всьому світі. Зважаючи на актуальну ситуацію у світі, цьогорічна конференція була покликана наголосити на необхідності будувати мирне суспільство та підкреслювала роль жінок у цій нелегкій справі. Конференцію розпочала народна артистка України Наталія Шелепницька музичним привітанням жінок з Днем матері. З вітальним словом також виступили народний депутат України Богомолець Ольга Вадимівна та Уповноважений Президента з прав дитини Кулеба Микола Миколайович. Надзвичайно вразили масштаби конференції кількістю учасників з різних країн світу. Запам’яталися виступи Президента Федерації жінок Європи Керолін Хандшін та Голови Федерації жінок Південної Кореї Че Йонг Сон, які поділилися власним досвідом активної діяльності Федерації жінок у своїй країні, наприклад, відкриття шкіл у Непалі та Гаїті, безкоштовних курсів швачок для жінок на Філіппінах та проведення роботи на тему сімейної етики та моралі у різних країнах світу.

В рамках заходу відбулося вручення нагород «Жінка року», вітання переможців конкурсу «Малюнок, лист, вірш до мами», а також незабутній виступ Національного академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.


Всі новини

Останні новини

Відбувся тренінг для практичних психологів «Використання роботи з голосом в психотерапевтичній практиці»
докладніше >
Відбувся семінар-практикум на тему «Психологічна адаптація першачків до школи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.