Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» прийняв участь у щорічному «Ярмарку вакансій». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-05-17 08:54:36


Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» прийняв участь у щорічному «Ярмарку вакансій»

15 травня 2018 року Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» прийняв участь у щорічному «Ярмарку вакансій», який традиційно влаштовує НПУ ім. М.П. Драгоманова для своїх студентів.

Майбутні фахівці мали змогу ознайомитися з основними завданнями та напрямками діяльності центру; дізналися про особливості роботи спеціалістів центру та вимоги до кандидатів на працевлаштування.

Начальник відділу планування та роботи з сім’ями Белінська Ю.М. розповіла про програми роботи відділу, направлені на популяризацію ролі сім’ї, гармонізацію сімейних стосунків та допомогу особам, які перебувають в стадії розлучення.

Психолог відділу з гендерних питань Гуденко Т.І. ознайомила студентів з діяльністю центру в напрямку психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, а також з особливостями інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи центру, направленими на підвищення рівня гендерної освіти населення і попередження торгівлі людьми.Всі новини

Останні новини

Відбувся тренінг для практичних психологів «Використання роботи з голосом в психотерапевтичній практиці»
докладніше >
Відбувся семінар-практикум на тему «Психологічна адаптація першачків до школи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.