Відбулося п’яте заняття з програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства» . Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-04-16 10:01:03


Відбулося п’яте заняття з програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства»

12 квітня 2018 року в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім» відбулося п’яте навчальне заняття програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства» на тему: «Казкотерапія, як арт-терапевтичний метод психологічної допомоги в роботі з дітьми і дорослими».

Нагадаємо, що дана програма є базовою в освоєнні арт-терапевтичного напрямку сучасної практичної психології та має на меті ознайомлення психологів та соціальних педагогів м. Києва з методикою використання арт-терапевтичних технологій у роботі з особами які постраждали від домашнього насильства, або опинились в складних життєвих обставинах.

Казкотерапія – зцілення казкою, адже казка цілюща по самій своїй суті, отже використання її в терапевтичних цілях і можливо і необхідно, а головним засобом психологічного впливу казки є метафора. Застосування казкотерапії в соціальній роботі та арт-терапії базується на принципі надання допомоги «тут і тепер», підсилення здатності клієнта самостійно знаходити відповіді та вирішувати проблеми.

Під час заняття учасники ознайомилися з алгоритмом написання казки та терапевтичної цілющої історії для дітей, дізналися як використовуючи метафоричні ресурси казки розвинути самосвідомість і побудувати особливі рівні взаємодії один з одним, в дужній творчій атмосфері написали свою колективну казку та спробували нові практичні техніки.

Заняття провела психолог відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім», арт-терапевт Гуденко Тетяна Іванівна.

Попереду учасників курсу чекає знайомство з такими методами Арт-терапії, як пісочна та глино-терапія, що безумовно допоможе їм віднайти нові ресурси для подальших професійних звершень, а творча атмосфера занять додасть натхнення і радості.

Наступне навчальне заняття на тему «Глинотерапія як засіб індивідуальної та групової психокорекційної роботи» відбудеться 19 квітня 2018 року о 10.00 у Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А.
Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.