«Краще голосно співати, ніж тихо плакати». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-04-13 10:10:05


«Краще голосно співати, ніж тихо плакати»

12 квітня 2018 року о 16.00 в Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11 – А, відбулося практичне заняття зі співотерапіі «ГАРМОНІЯ КРІЗЬ ТУГУ ДИСОНАНСІВ» в рамках проекту «Краще голосно співати, ніж тихо плакати» з метою гармонізації родинних стосунків через надбання практичних навичок екологічного вираження емоційних станів та почуттів за допомогою співу, музики та рухів.

Цього разу темою для перегляду і обговорення став фільм «Знаки» - вражаючий по своїй простоті фільм. Режисер показав зворушливу історію про самотність, про смуток, радість, страх кохання. Адже саме страх та нерішучість заважає насолоджуватись життям. Багато-хто, як і герой фільму, не може переступити через свою нерішучість, навіть для того, щоб познайомитися з дівчиною.

Виконували відому пісню «Черемшина» за методикою Уоррена Сендерса, що дало учасникам співочого кола відчути нові можливості і силу свого голосу, спробувати різні манери виконання (наприклад, в лежачому положенні, уявивши що вас розбудили о четвертій ранку і змусили заспівати), знайти в собі гармонію і баланс, задовольнити потребу звільнити себе від стереотипів і сторонніх міркувань.

«Вільне тіло – вільні емоції».

Практичні заняття проводить Белінська Юлія Миколаївна, психолог, музикотерапевт, начальник відділу планування та роботи з сім’ями Київського міського центру сім’ї «Родинний дім».
Контактні телефони: 067-722-78-57, 066-313-02-16


Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.