Психологічний кіноклуб «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-04-12 08:16:21


Психологічний кіноклуб «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості»

11 квітня 2018 року в Київському міському центрі сім’ї «Родинний дім» відбулося чергове засідання психологічного дискусійного кіноклубу «Кінотерапія, як засіб саморозуміння та розкриття внутрішніх ресурсів особистості».

Психологічний дискусійний кіноклуб – це можливість перегляду кінострічок з метою кращого розуміння власних почуттів та емоційного стану інших людей, знайомства та зустрічей людей, які цікавляться чи вивчають психологію.

Цього разу темою для перегляду і обговорення став фільм «Знаки» - вражаючий по своїй простоті фільм. Режисер показав зворушливу історію про самотність, про смуток, радість, страх кохання. Адже саме страх та нерішучість заважає насолоджуватись життям. Багато-хто, як і герой фільму, не може переступити через свою нерішучість, навіть для того, щоб познайомитися з дівчиною.

Цей короткометражний фільм визвав жваве обговорення після перегляду. Він простий, але цікавий, позитивний, зроблений з душею, наповнений теплом, надією, коханням, чого так не вистачає в реальному житті...

Ведуча психологічного дискусійного кіноклубу Гуденко Тетяна, психолог відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім».
Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.