Відбулося четверте заняття з програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства» . Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-04-06 15:12:25


Відбулося четверте заняття з програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства»

5 квітня 2018 року в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім» відбулося четверте навчальне заняття програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства» на тему: «Тілесно-орієнтована терапія як засіб гармонізації психоемоційного стану особистості».

Нагадаємо, що дана програма є базовою в освоєнні арт-терапевтичного напрямку сучасної практичної психології та має на меті ознайомлення психологів та соціальних педагогів м. Києва з методикою використання арт-терапевтичних технологій у роботі з особами які постраждали від домашнього насильства, або опинились в складних життєвих обставинах.

Учасники заняття дізналися, що тіло людини може вказати на її проблеми і характер значно швидше і більше ніж сама людина, адже воно пам’ятає все: у ньому закарбовуються всі наші почуття, переживання, важливі події, негативний життєвий досвід, при чому з моменту зачаття — так званого перинатального періоду, коли про свідомість і свідому пам’ять не йдеться. Таким чином через тіло можна працювати з емоціями, відносинами, самосприйняттям, внутрішніми конфліктами. Саме усвідомленням себе через тіло і займається напрямок тілесно-орієнтованої терапії.

Висловлюємо щиру подяку лектору - старшому викладачу кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова Шапошніковій Анні Сергіївні, яка провела заняття на тему: «Тілесно-орієнтована терапія як засіб гармонізації психоемоційного стану особистості».

Попереду учасників курсу чекає знайомство з такими методами Арт-терапії, як пісочна та глино-терапія, казко-терапія та інші, що безумовно допоможе їм віднайти нові ресурси для подальших професійних звершень, а творча атмосфера занять додасть натхнення і радості.

Наступне навчальне заняття відбудеться 12 квітня 2018 року о 10.00 у Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А.
Координатор програми психолог відділу з гендерних питань Гуденко Тетяна Іванівна, тел. 098-652-12-15; 422-10-69.

Всі новини

Останні новини

Відбулося засідання членів конкурсного журі.
докладніше >
«Робота з психосоматичними проявами в психотерапевтичній практиці»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.