Старт програми: «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства» . Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-03-16 17:22:16


Старт програми: «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства»

15 березня 2018 року в Київському міському центрі сім'ї«Родинний дім» відбулась презентація програми «Арт-терапевтичні методики роботи з особами, які постраждали від домашнього насильства».

Дана програма є базовою в освоєнні арт-терапевтичного напрямку сучасної практичної психології та має на меті ознайомити психологів та соціальних педагогів м. Києва з методикою використання арт-терапевтичних технологій у роботі з особами, які постраждали від домашнього насильства, або опинились в складних життєвих обставинах. Учасники програми матимуть можливість одержати досвід практичного використання арт-терапії в групі, сформувати навички інтерпретації, прогнозування, корекції поведінки клієнтів, спираючись на прояви та продукти арт-діяльності, а також зможуть мобілізувати власний творчий потенціал для вирішення професійних викликів.

Висловлюємо щиру подяку лектору - старшому викладачу кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова Шапошніковій Анні Сергіївні, яка провела перше заняття на тему: «Основні методологічні засади арт-терапії, як напрямку психокорекції та психотерапії, що базується на мистецтві та творчості».

Учасників курсу чекає знайомство ще з багатьма методами Арт-терапії, серед яких техніки МАК, тілесно-орієнтований підхід, пісочна та глино-терапія, казко-терапія та інші.

Друге навчальне заняття на тему: «Лялько-терапія як арт-терапевтичний інструмент психологічної допомоги особистості» відбудеться 22 березня 2018 року о 10.00 у Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул.Салютна, 11А.


Сподіваємось, що творча атмосфера занять відкриє в учасників програми нові ресурси та спонукає їх до подальшого особистісного та професійного розвитку.

Всі новини

Останні новини

Новорічно-різдвяні вистави «Новорічне диво» та «Академія бешектників»
докладніше >
«Зимові дива» - Майстер-класи: «Зимова скринька святкових ідей», «Музична інтерактивна гра» та «Талісман року».
докладніше >
«Рік Новий запрошує»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.