Круглий стіл «Міст єднання «Країна здійснення мрій». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-03-02 13:31:30


Круглий стіл «Міст єднання «Країна здійснення мрій»

27 лютого 2018 р., Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» взяв участь у круглому столі «Міст єднання: «Країна здійснення мрій», під час якого психолог відділу планування та роботи з сім’ями Єршова О.М. виступила з інформаційним повідомленням щодо культурно-просвітницької роботи КМЦС «Родинний дім» з батьками, які виховують дітей дошкільного та молодшого шкільного віку методами Арт-терапії.
В засіданні круглого столу приймали участь представники громадських організацій, державних установ, відомі митці та громадські діячі. Під час заходу відбулося обговорення питання формування творчих компетентностей на теренах світової культури в суспільстві та серед учнівської молоді. Після виступу спеціаліста КМЦС «Родинний дім » відбулося жваве обговорення презентованої інформації .Учасники круглого столу відзначили актуальність методу Арт-терапії в досягненні гармонії в сімейних стосунках.
Підсумки обговорення будуть висвітленні в ЗМІ, у тому числі на шпальтах багаторічного партнеру КМЦС «Родинний дім» - видавничого дому «Справи Сімейні».


Всі новини

Останні новини

Відбулося засідання членів конкурсного журі.
докладніше >
«Робота з психосоматичними проявами в психотерапевтичній практиці»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.