«Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-02-14 08:39:34


«Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин»

16 лютого 2018 р., з 14-00 до 17-00 , в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А, відбудеться заняття «Використання навичок саморегуляції для створення необхідних умов для сталих гармонійних міжособистісних сімейних відносин» з циклу «Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин».
Заняття буде проходити за наступним планом:
• цінність позитивних ефектів від АТ. Вміння вільно володіти своїм емоціями, управляти психоемоційним станом сприяє створенню необхідних умов для сталих гармонійних міжособистісних сімейних відносин;
• використання вправ для недопущення виникнення хронічних сімейних конфліктів, деструктивних взаємовідносин, агресії, жорстокості та насилля.
• продовження оволодіння тренувальним комплексом, але він доповнюється новими вправами, завданнями та іграми, а ті, що були раніше – поступово ускладнюються;
• практичні вправи з повної релаксація під музику лежачі, як на попередніх заняттях, але ще в більшій ступені самостійно.
Для занять необхідно мати: зручні одяг та взуття, невеликий килимок для вправ в лежачому положенні.
Запрошуємо всіх бажаючих.
Реєстрація за посиланням:
Запрошуємо всіх бажаючих.
Реєстрація обов’язкова та можлива за адресою:
https://goo.gl/forms/rRhTrwpSg015odaO2
Кінцевий термін реєстрації 15 лютого 2018 р.
Контактна особа Бородчак Марина Владиславівна , психолог відділу планування і роботи з сім'ями Київського міського центру сім'ї «Родинний дім», (068)597-72-80.
Заняття безкоштовне.
Всі новини

Останні новини

Відбулося чергове заняття з програми: «Арт-терапевтичні методики роботи з особами які постраждали від домашнього насильства»
докладніше >
Запрошуємо дітей на практичне заняття з пісочної терапії «Паралельні світи»!
докладніше >
План проведення інформаційного тренінгу «Ресурси всесвітньої мережі Internet–загальна загроза чи помічник у здійсненні соціальної роботи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.