«Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин». Київський міський центр сім’ї «Родинний дім»

Дата: 2018-02-04 12:30:37


«Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин»

2 лютого 2018 р., з 14-00 до 17-00, в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», за адресою вул. Салютна, 11-А, відбулося заняття «Техніки нервово-м’язової релаксації та тестувавння психофізичних параметрів» з циклу «Оволодіння навичками аутотренінгу як допоміжного засобу для створення гармонійних сімейних відносин».
Перша частина заняття була присвячена технікам роботи з увагою. Учасники виконували різноманітні вправи-ігри на концентрацію та переключення уваги. Далі під музичний супровід учасники продовжували напрацювання навику з повної релаксації в лежачому положенні, звертаючи увагу на внутрішні відчуття.


Всі новини

Останні новини

Відбулося чергове заняття з програми: «Арт-терапевтичні методики роботи з особами які постраждали від домашнього насильства»
докладніше >
Запрошуємо дітей на практичне заняття з пісочної терапії «Паралельні світи»!
докладніше >
План проведення інформаційного тренінгу «Ресурси всесвітньої мережі Internet–загальна загроза чи помічник у здійсненні соціальної роботи»
докладніше >


Контактна інформація:

Телефон:
(044) 422-10-69

Адрес:
м. Київ, вул. Салютна, 11А

Час работи:
пн-чт: 09:00-18:00;
пт: 09:00-16:45;
сб-нд: вихідний.